+90 (216) 471 67 44            info@ugurtel.com

Kurumsal


Hakkımızda

Firmamız 1974 yılında merhum Nurettin Uğur tarafından kurulmuştur. Kuruluş amacı oluklu mukavva sektörüne koli dikiş teli üretimini gerçekleştirmektir. Bu amaçla günün şartlarında tamamen el yapımı, kendi bilgi ve tecrübesi ile imal ettiği makinelerle ilk üretimini gerçekleştirmiştir.

1994 yılından itibaren işletmenin yönetimi Nurullah Uğur tarafından sevk ve idare edilmeye başlanmıştır. Bugüne geldiğimizde amaç, üretimini yaptığımız koli dikiş telinde kaliteyi üst seviyelere çıkarmak ve devamlılığını sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda mevcut makine parkı günümüz teknolojisi ile modernize edilmiş, yeni ve modern makinelerle genişletilmiştir.

1974 yılında günde 150 kg olan üretim kapasitesi bugüne gelindiğinde 1500 kg değerine ulaşmıştır. Uğur Tel Çekme 400 ü aşkın müşteriye hizmet vermektedir.

Türkiye' de yılda 600 ton tüketimi bulunan koli dikiş telinin % 40' ı firmamız tarafından karşılanmaktadır. Türkiye dışında Romanya, Bulgaristan ve Kıbrıs' a da ihracatımız vardır.Misyonumuz ve Üretim Anlayışımız

Tel üretimi konusunda koli dikiş teli imalatı yapan firmamız ürünleri, hassas tolerans değerlerinde sarım yapan ve kendi yapımımız olan makinalarda üretilmektedir.

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun kalitede ürünlerin yanısıra müşterinin özel ihtiyaçlarını da karşılayan ürünler, sürekli gelişme ilkesi ile bilgi ve deneyim kazanmış olan ve kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen elemanlar tarafından üretilmektedir.

UĞUR TEL, müşterisinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini doğru bir şekilde anlamayı, bu beklenti ve ihtiyaçları sürekli olarak aynı kalitede sunmayı kendisine hedef olarak benimsemiştir.Vizyonumuz

Öncelikli olarak amacımız, alınan işlerin hatasız ve kaliteden ödün vermeden süratle yerine getirilmesi ve %100 müşteri odaklı memnuniyetin sağlanmasıdır.

Ürünün zamanında ve hatasız olarak teslimini sağlamak.

Uygun fiyat ve ödeme şartlarımızla, müşterilerimize en iyi hizmet ve kaliteyi sunmak.

İş yaşamındaki yenilikçi yaklaşımları benimseyen anlayış ve toplam kaliteye olan inancı ve güçlü çalışanlarımızla,

  • - Süratli,
  • - Eksiksiz,
  • - Güleryüzlü,
  • - Etkin hizmet sunmak.